Plugins - WP Maintenance Mode - Development (trunk) - en to nl translation catalogue (174 entries)

en: (click on button one)
nl: (klik op knop één)

en: (click on button two)
nl: (klik op knop twee)

en: <p>Sorry for the inconvenience.<br />Our website is currently undergoing scheduled maintenance.<br />Thank you for your understanding.</p>
nl: <p>Excuus voor het ongemak.<br />Onze website ondergaat op dit moment gepland onderhoud.<br/>Bedankt voor uw begrip.</p>

en: A 512 x 512 px will work just fine.
nl: Een 512 x 512 px zal prima werken.

en: Activated
nl: Geactiveerd

en: Adds a splash page to your site that lets visitors know your site is down for maintenance. It's perfect for a coming soon page.
nl: Voegt een splash-pagina toe aan de site, die de bezoekers laat weten dat de site in onderhoudsmodus is. Dit is perfect voor een pagina 'Binnenkort beschikbaar'.

en: All fields required.
nl: Alle velden verplicht.

en: Allow Search Bots to bypass maintenance mode?
nl: Mogen zoekmachinerobots de onderhoudsmodus omzeilen?

en: Allowed formats: UA-XXXXXXXX, UA-XXXXXXXX-XXXX. Eg: UA-12345678-1 is valid
nl: Toegestane opmaak: UA-XXXXXXXX, UA-XXXXXX-XXXX. Bijv.: UA-12345678-1 is geldig

en: Author
nl: Auteur

en: Backend Role
nl: Backend-rol

en: Background
nl: Achtergrond

en: Backgrounds should have 1920x1280 px size.
nl: Achtergronden moeten een afmeting van 1920x1280 px hebben.

en: Boring
nl: Saai

en: Bot Name
nl: Botnaam

en: Bypass for Search Bots
nl: Sluipweg voor zoekmachinerobots

en: Choose background
nl: Kies achtergrond

en: Choose color
nl: Kies kleur

en: Choose how the link will open.
nl: Kies hoe de link wordt geopend.

en: Choose how the links will open.
nl: Kies hoe de links moeten worden geopend.

en: Choose type
nl: Kies type

en: Color
nl: Kleur

en: Contact form 'tail'
nl: Contactformulier 'tail'

en: Contact us
nl: Neem contact met ons op

en: Content
nl: Inhoud

en: Content:
nl: Berichttekst

en: Cool! Please leave your email here and I will send you a message when it's ready.
nl: Koel! Laat hier je e-mailadres achter en ik stuur je een bericht als het klaar is.

en: Countdown
nl: Aftellen

en: Countdown (remaining time)
nl: Afteller (resterende tijd)

en: Custom color
nl: Aangepaste kleur

en: Customize Messages
nl: Berichten aanpassen

en: Dashboard link
nl: Dashboard-link

en: Days
nl: Dagen

en: Deactivated
nl: Gedeactiveerd

en: Design
nl: Ontwerp

en: Do you want to add a link to the dashboard on your maintenance mode page?
nl: Wil je een link naar het dashboard toevoegen aan de onderhoudsmoduspagina?

en: Do you want to see notices when maintenance mode is activated?
nl: Wil je berichten zien wanneer de onderhoudsmodus geactiveerd is?

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Edit button one
nl: Knop één bewerken

en: Edit button two
nl: Knop twee bewerken

en: Edit the placeholder's text
nl: De tekst van de tijdelijke aanduiding bewerken

en: Effects
nl: Effecten

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Email:
nl: E-mailadres:

en: Empty subscribers list
nl: Lege abonnee lijst

en: Enable IP anonymization?
nl: IP-anonimisering inschakelen?

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Exclude feed, pages, archives or IPs from maintenance mode. Add one slug / IP per line!
nl: Sluit feeds, pagina's, archieven of IP-adressen uit van de onderhoudsmodus; voer één slug/IP-adres in per regel.

en: Export as CSV
nl: Exporteren als CSV

en: Fold - Unfold
nl: Invouwen - Uitvouwen

en: Frontend Role
nl: Frontend-rol

en: GDPR
nl: AVG

en: General
nl: Algemeen

en: Google Analytics
nl: Google-analytics

en: Got it! Thank you and see you soon here!
nl: Begrepen! Bedankt en tot snel hier!

en: Have a great day!
nl: Een fijne dag verder.

en: Here we added some generic texts that you may want to review, change or remove.
nl: Hier hebben we enkele generieke teksten toegevoegd die je mogelijk wilt bekijken, wijzigen of verwijderen.

en: Hey! My name is {bot_name}, I'm the owner of this website and I'd like to be your assistant here.
nl: Hallo! Mijn naam is {bot_name}, ik ben de eigenaar van deze site en ik wil hier graag je assistent zijn.

en: Hours
nl: Uren

en: How you can see, our website will be lauched very soon.
nl: Zoals  je kan zien, wordt onze site zeer binnenkort gelanceerd.

en: I have just a few questions.
nl: Ik heb maar een paar vragen.

en: I know, you are very excited to see it, but we need a few days to finish it.
nl: Ik weet het, je bent erg opgewonden om het te zien, maar we hebben een paar dagen nodig om het af te maken.

en: I've read and agree with the site's privacy policy
nl: Ik heb het privacybeleid van de site gelezen en ga hiermee akkoord

en: If you like <strong>WP Maintenance Mode</strong> please leave us a %s rating. A huge thank you from WP Maintenance Mode makers in advance!
nl: Als <strong>Maintenance Mode</strong> je bevalt, geef ons dan een %s waardering. Bij voorbaat grote dank van de makers van WP Maintenance Mode.

en: If you want to redirect a user (with no access to Dashboard/Backend) to a URL (different from WordPress Dashboard URL) after login, then define a URL (incl. http://)
nl: Als je een gebruiker (die geen toegang heeft tot Dashboard/achterkant) na het inloggen wil omleiden naar een URL (anders dan de WordPress-dashboard-URL), geef dan een URL op (incl. http://)

en: If you want to see the list of subscribers, go to Modules &raquo; Subscribe &raquo; Export as CSV.
nl: If you want to see the list of subscribers, go to Modules &raquo; Subscribe &raquo; Export as CSV."

en: It is also ok if you don't fill in all the conversation steps if you don't need to.
nl: Het is ook goed als je niet alle gespreksstappen invult als dat niet nodig is.

en: Label the link that will be shown on frontend footer
nl: Label de link die wordt weergegeven in de footer aan de voorzijde

en: Link name
nl: Linknaam

en: Links target?
nl: Links doel?

en: Login
nl: Inlog

en: Maintenance Mode
nl: Onderhoudsmodus

en: Maintenance mode
nl: Onderhoudsmodus

en: Manage Bot
nl: Bot beheren

en: Message 1
nl: Bericht 1

en: Message 10
nl: Bericht 10

en: Message 2
nl: Bericht 2

en: Message 3
nl: Bericht 3

en: Message 4
nl: Bericht 4

en: Message 5
nl: Bericht 5

en: Message 6
nl: Bericht 6

en: Message 7
nl: Bericht 7

en: Message 8
nl: Bericht 8

en: Message 9
nl: Bericht 9

en: Message via contact
nl: Bericht d.m.v. het contactformulier

en: Minutes
nl: Minuten

en: Move top - Move bottom
nl: Naar bovenaan - naar onderaan verplaatsen

en: Name
nl: Naam

en: Name:
nl: Naam:

en: New page
nl: Nieuwe pagina

en: Nice to meet you here, {visitor_name}!
nl: Leuk je hier te ontmoeten, {visitor_name}!

en: No
nl: Nee

en: No privacy features detected for your WordPress version. Update WordPress to get this field automatically filled in or type in the URL that points to your privacy policy page.
nl: Geen privacyfuncties gedetecteerd voor jouw WordPress-versie. Update WordPress om dit veld automatisch in te vullen of typ de URL in die naar jouw privacybeleidspagina verwijst.

en: Notice
nl: Melding

en: Notice key cannot be empty.
nl: Bericht sleutel mag niet leeg zijn.

en: Notify me when it's ready
nl: Informeer mij wanneer het klaar is

en: Other products
nl: Overige producten

en: P. Policy link target
nl: P. Doel van beleidslink

en: P. Policy page link
nl: P. Link naar beleidspagina

en: Please enter a valid email address.
nl: Voer een geldig e-mailadres in.

en: Please type in a valid email address.
nl: Vul een geldig e-mailadres in.

en: Please type in your name.
nl: Vul je naam in.

en: Plugin Info
nl: Plugin-info

en: Predefined background
nl: Voorafgedefinieerde achtergrond

en: Premium WordPress Themes from WP Maintenance Mode authors!
nl: Premium WordPress-thema's van de makers van WP-onderhoudsmodus.

en: Privacy Policy
nl: Privacybeleid

en: Redirection
nl: Doorverwijzing

en: Reset settings
nl: Instellingen resetten

en: Resources
nl: Bronnen

en: Response
nl: Reactie

en: Robots Meta Tag
nl: Robots-meta-tag

en: Sad to hear that, {visitor_name} :( See you next time…
nl: Triest om dat te horen, {visitor_name} :( Tot de volgende keer ...

en: Same page
nl: Dezelfde pagina

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Security check.
nl: Veiligheidscontrole.

en: See our WordPress Themes!
nl: Bekijk onze WordPress-thema's.

en: Select role(s)
nl: Rol(len) kiezen

en: Send
nl: Verzend

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Setup the conversation steps to capture more subscribers with this friendly way of asking email addresess.
nl: Stel de gespreksstappen in om meer abonnees te trekken met deze vriendelijke manier om e-mailadressen te vragen.

en: Show contact?
nl: Contact weergeven?

en: Show countdown?
nl: Aftel-klok tonen?

en: Show social networks?
nl: Sociale netwerken weergeven?

en: Show subscribe?
nl: Aanmelding weergeven?

en: Social Networks
nl: Sociale netwerken

en: Start date
nl: Startdatum

en: Stats
nl: Statistieken

en: Subscribe
nl: Inschrijven

en: Subscribe form 'tail'
nl: Inschrijfformulier 'tail'

en: Tell me more
nl: Vertel me wat meer

en: Text
nl: Tekst

en: The Maintenance Mode is <strong>active</strong>. Please don't forget to <a href="%s">deactivate</a> as soon as you are done.
nl: De Onderhoudsmodus is <strong>actief</strong>. Vergeet niet hem <a href="%s">uit te schakelen</a> als u klaar bent.

en: The nonce field must not be empty.
nl: Het nonce veld mag niet leeg zijn.

en: The plugin detected this Privacy page: %1$s – %2$sUse this url%3$s
nl: De plugin heeft deze privacypagina gedetecteerd: %1$s - %2$s Gebruik deze URL %3$s

en: The robots meta tag lets you use a granular, page-specific approach to control how an individual page should be indexed and served to users in search results.
nl: De robots-meta-tag maakt het mogelijk om per pagina te bepalen hoe deze pagina's geïndexeerd en aan de gebruikers getoond moeten worden in zoekresultaten.

en: The tab slug must exist.
nl: Het tabblad 'slug' moet aanwezig zijn.

en: The tab slug must not be empty.
nl: Het tabblad 'slug' mag niet leeg zijn.

en: This field is required.
nl: Dit veld is verplicht.

en: This form collects your email so that we can add you to our newsletter list. Check out our <a href="#">Privacy Policy</a> page to fully understand how we protect and manage your submitted data.
nl: Dit formulier verzamelt jouw e-mail zodat we je kunnen toevoegen aan onze nieuwsbrieflijst. Bekijk onze <a href="#"> Privacybeleid </a> pagina om volledig te begrijpen hoe we jouw ingediende gegevens beschermen en beheren.

en: This form collects your name and email so that we can reach you back. Check out our <a href="#">Privacy Policy</a> page to fully understand how we protect and manage your submitted data.
nl: Dit formulier verzamelt jouw naam en e-mailadres zodat we je terug kunnen bereiken. Bekijk onze <a href="#"> Privacybeleid </a> pagina om volledig te begrijpen hoe we jouw ingediende gegevens beschermen en beheren.

en: This name will appear when the bot is typing.
nl: Deze naam wordt weergegeven wanneer de bot aan het typen is.

en: This text will not be shown when the bot feature is enabled.
nl: Deze tekst wordt niet weergegeven wanneer de botfunctie is ingeschakeld.

en: This will be shown together with the acceptance checkbox below the form
nl: Dit wordt getoond samen met het aanvinkvakje onder het formulier

en: Title (HTML tag)
nl: Titel (HTML-tag)

en: To make the plugin GDPR compliant, fill in the details and enable this section.
nl: Om de plugin GDPR-compatibel te maken, vult je de details in en schakelt je deze sectie in.

en: Tracking code
nl: Tracking-code

en: Type your email here…
nl: Vul hier uw e-mailadres in…

en: Type your name here…
nl: Typ hier je naam...

en: Upload avatar
nl: Avatar uploaden

en: Upload background
nl: Upload achtergrond

en: Uploaded background
nl: Geüploade achtergrond

en: Use Google Analytics?
nl: Google-analytics gebruiken?

en: WP Maintenance Mode plugin was relaunched and you MUST revise <a href="%s">settings</a>.
nl: De plugin WP Maintenance Mode is opnieuw opgestart en je MOET de <a href="%s">instellingen</a> opnieuw bekijken.

en: WPMM: The file data.js could not be written, the bot will not work correctly.
nl: WPMM: Het bestand data.js kan niet worden geschreven, de bot zal niet correct werken.

en: We hope you like the WP Maintenance Mode plugin! Now you can buy WordPress Themes directly from us on ThemeForest. We're StrictThemes and we create best designed and coded WordPress Themes.
nl: We hopen dat de plugin WP Maintenance Mode je bevalt. Jekunt nu WordPress-thema's rechtstreeks bij ons kopen op ThemeForest; wij zijn StrictThemes en wij maken de best ontworpen en geprogrammeerde WordPress-thema's.

en: What is your name?
nl: Wat is jouw naam?

en: Which user role is allowed to access the backend of this blog? Administrators will always have access.
nl: Welke gebruikersrol krijgt toegang tot de achterkant van dit blog? Beheerders hebben altijd toegang.

en: Which user role is allowed to access the frontend of this blog? Administrators will always have access.
nl: Welke gebruikersrol krijgt toegang tot de voorkant van dit blog? Beheerders hebben altijd toegang.

en: Would you like to be first to see it?
nl: Wilt je het als eerste zien?

en: Yes
nl: Ja

en: You do not have access to this resource.
nl: Je hebt geen toegang tot deze gegevensbron.

en: You have been contacted via %s.
nl: Er is contact met je opgenomen d.m.v. %s.

en: You may also want to use these wildcards: {bot_name} and {visitor_name} to make the conversation even more realistic.
nl: Je kunt deze jokertekens ook gebruiken: {bot_name} en {visitor_name} om het gesprek nog realistischer te maken.

en: You successfully subscribed. Thanks!
nl: Je hebt met succes ingeschreven; dank!

en: Your Privacy page is pointing to a different URL in WordPress settings. If that's correct ignore this message, otherwise %s
nl: Jouw privacypagina verwijst naar een andere URL in de WordPress-instellingen. Als dat juist is, negeer dit bericht, anders %s

en: Your WordPress version supports Privacy settings but you haven't set any privacy policy page yet. Go to Settings ➡ Privacy to set one.
nl: Jouw WordPress-versie ondersteunt privacyinstellingen, maar je heeft nog geen privacybeleidspagina ingesteld. Ga naar Instellingen ➡ Privacy om er een in te stellen.

en: Your email was sent to the website administrator. Thanks!
nl: Je e-mail is verzonden naar de beheerder; dank!

en: Your message
nl: Jouw bericht

en: Zoom - Zoomed
nl: Zoomen - Ingezoomd

[ctx: ajax response]
en: You have %d subscriber | You have %s subscribers
nl[0]: Je hebt %d abonnee
nl[1]: Je hebt %s abonnees

[ctx: settings page]
en: You have %d subscriber | You have %s subscribers
nl[0]: Je hebt %d abonnee
nl[1]: Je hebt %s abonnees

en: source <a href="%s" target="_blank">Free Photos</a>
nl: bron <a href="%s" target="_blank">Gratis foto's</a>

en: your e-mail...
nl: e-mailadres...
